Konu: Poussy Sayı 03 - İtilmiş Poussy (Renkli & Çeviri - Balonlama)

Üye
    Nereden
    İzmir

Seviye: 24 
    Tecrübe: 70,906
    Sonraki Seviye: 79,247

Beğenmiş
    174
    Beğenilmiş
    251
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Sevgili kedimiz Poussy, 3. ve son kez miyavlayacak. Sayısı az olduğu için artık bitsin diye öncelik verdim. Bu sayı ile seri sona eriyor.
    Tercüme ve balonlamasını yine ben, düzenleme ve parlatmasını lotoloto arkadaşımız yaptı. Bu yardımı için kendisine çok teşekkür ederim.
    Hadi bakalım aşağıdaki linke tıklayıp, Poussy'nin bu seferki şaklabanlıkları neymiş görelim !...

Tanıtım sayfası:

Bilgiler:
    Yazı fontu: CCMeanwhile
    Çözünürlük: 3307x4677.
    Sayfa sayısı: 49.
    Boyutu : 37 Mb.
    Yayın durumu: Türkiye'de yayınlanmadı.

Konu: Tüm kedilerin ne özelliği varsa Poussy'de biraz abartılı olarak var. Hırsız ama çok uyanık. Kendini beğenmiş ve gururlu. Sudan hoşlanmıyor. Ama ne istediyse tabii burada da tersi oluyor.
    Yaratıcısı olan Peyo ustaya kedileri seven bizleri bu güzel eseri ile bir nebze de olsa gülümsettiği için ayrıca teşekkür ederiz.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,495,098
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,407
    Beğenilmiş
    18,728
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Önceki maceralar müthiş eğlenceliydi, yarın sabah okuyacağım ilk eser bu olacak, her ikinizin de ellerinize sağlık

Üye

Seviye: 12 
    Tecrübe: 2,570
    Sonraki Seviye: 2,912

Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    1
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çok teşekkürler. Elinize sağlık

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları