Konu: Tom Braks Tay Yayınları Fasikül Serisi No: 232 - Ölüm Fırtınası

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,854,749
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,464
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Tom Braks - Ölüm Fırtınası/ Görünmeyen Adam

Tom Braks tay serisi maceralar da keyifli okumalar..

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Konu palio68 tarafından (04.09.18 Saat 22:20 ) değiştirilmiştir.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,171,796
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Kapaktaki damgayla ilgili olarak, sanırım İzmir-Üçkuyular'daki Emin Aygün Sergisi'nin
    ölümsüzleştiğini söyleyebiliriz Ercu Unlu taramasıyla... Aslında değinmek istediğim kı-
    sım ise, dikkatlerden mutlaka kaçmamıştır, sahaf yerine "sergi" isminin kullanılması...
    Yan benim sergiden anladığım, daha doğrusu bildiğim şey, sokaklarda uygun yerlerde
    açılan duvar tezgahlarına sergi denilirdi. Sadece çizgi roman satanlar için değil, kitap-
    lar da bir dönem soksklarda böyle satılmıştı... Hatta eski Türk filmlerinde bile bu tarz
    tezgahları görmek mümkün. Her neyse benim anladıklarım bunlar bu damgadan, baş-
    ka bir şeyler de varsa zevkle dinlemek isterim dostlardan...

Üstadım, teşekkür ve saygılarımla, eline sağlık.

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,854,749
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,464
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı savataged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapaktaki damgayla ilgili olarak, sanırım İzmir-Üçkuyular'daki Emin Aygün Sergisi'nin
    ölümsüzleştiğini söyleyebiliriz Ercu Unlu taramasıyla... Aslında değinmek istediğim kı-
    sım ise, dikkatlerden mutlaka kaçmamıştır, sahaf yerine "sergi" isminin kullanılması...
    Yan benim sergiden anladığım, daha doğrusu bildiğim şey, sokaklarda uygun yerlerde
    açılan duvar tezgahlarına sergi denilirdi. Sadece çizgi roman satanlar için değil, kitap-
    lar da bir dönem soksklarda böyle satılmıştı... Hatta eski Türk filmlerinde bile bu tarz
    tezgahları görmek mümkün. Her neyse benim anladıklarım bunlar bu damgadan, baş-
    ka bir şeyler de varsa zevkle dinlemek isterim dostlardan...

Üstadım, teşekkür ve saygılarımla, eline sağlık.
    Ben kitapçı dükkanının özel ismi olarak düşünmüştüm ilk etap ta. İzmir de halen böyle bir sergi veya sergiler var mı? Merak ettim doğrusu..

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları