Konu: Mister No Tay Yayınları Büyük Albüm 07 - Saldırı

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,244,749
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,638
    Beğenilmiş
    8,265
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Sevenlerine hediyemdir.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Konu palio68 tarafından (24.02.19 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,194
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Mister No'nun tüm külliyatını orijinal sırasına mukabil tam tekmil Lal Kitap'tan okuyabilirsiniz,
    çizgi roman araştırmalarınız için tüm maceraları yayınlandığı için karıştırabilir, makaleler oluş-
    turabilirsiniz, lakin 70'lerden itibaren Tay Yayınları formatında okuyabilme keyfini alır mısınız,
    orasını bilemem... Lal Yayınları'nın çizgi roman tarihçemiz içerisindeki önemli işlerinden sade-
    ce bir tanesi Mister No, lakin benim gibi eski tüfek olma yolunda ilerleyenler dahil, Tay Yayın-
    larına ait hemen her çizgiroman bambaşkadır, eskinin kokusu ciğerlere çekilir derin derin, yıl-
    ların yorgunluğu alınır çizgilerin üzerinden ve sahne başlar. "Hayat ne kadar güzel hoş, haydi
    durma sevgiline koş"...

Teşekkürler sevgili Oktay, eline sağlık dostum.

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,244,749
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,638
    Beğenilmiş
    8,265
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı savataged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mister No'nun tüm külliyatını orijinal sırasına mukabil tam tekmil Lal Kitap'tan okuyabilirsiniz,
    çizgi roman araştırmalarınız için tüm maceraları yayınlandığı için karıştırabilir, makaleler oluş-
    turabilirsiniz, lakin 70'lerden itibaren Tay Yayınları formatında okuyabilme keyfini alır mısınız,
    orasını bilemem... Lal Yayınları'nın çizgi roman tarihçemiz içerisindeki önemli işlerinden sade-
    ce bir tanesi Mister No, lakin benim gibi eski tüfek olma yolunda ilerleyenler dahil, Tay Yayın-
    larına ait hemen her çizgiroman bambaşkadır, eskinin kokusu ciğerlere çekilir derin derin, yıl-
    ların yorgunluğu alınır çizgilerin üzerinden ve sahne başlar. "Hayat ne kadar güzel hoş, haydi
    durma sevgiline koş"...

Teşekkürler sevgili Oktay, eline sağlık dostum.
    Sevgili dostum, Klasik maceralarda Tay'da yayınlananların hepsi var, ben de biliyorum ama "eski" Tay yayınları albümlerini okumak geçmişe dönmekle eş anlamlı benim için. "Eski" okurlar bunun tadını iyi bilir. Eeeee ne demişler; Ne varsa "eski"lerde var. Saygılarımla.

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,350,912
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,073
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı oktay_izm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostum, Klasik maceralarda Tay'da yayınlananların hepsi var, ben de biliyorum ama "eski" Tay yayınları albümlerini okumak geçmişe dönmekle eş anlamlı benim için. "Eski" okurlar bunun tadını iyi bilir. Eeeee ne demişler; Ne varsa "eski"lerde var. Saygılarımla.
    Doğru söylüyorsun sevgili dostum. Tay yayınları, bizleri eski yıllara götürüyor. Yolculuk için çok teşekkür ederim Oktay_izm,ellerine sağlık.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,303,381
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Aynı fikirdeyim; "Eski" ve "Tay", budur sağol üstadım, bizden büyük ağabeylerimiz içinse; Ceylan

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları