Konu: DELİ BALTA Türkiye Magazin Sayı - 17 (29.04.1990)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,104,415
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Deli Balta üzerine geçmişte kafa yormuştuk, lakin kazın ayağı her zaman aynı olmuyor,..
    Türkiye Gazetesinin Deli Balta yayınlamasına şaşırmayabiliriz belki ama bilmediğiniz bir
    gazete ekinde karşımıza çıkıyorsa iş başka. Türkiye Gazetesi, 1990 yılı içerisinde Pazar
    günleri verdiği ücretsiz magazin ilavesinde kapak ve hemen akabinde ilk sayfalarda De-
    li Balta yayınlamış ve geçenlerde Ginobili dostumuz tesadüfen internette görüp almış bu
    sayıyı... Laf arasında bana da bahsetti durumdan ve foruma taramak için bir örneğini ba-
    na teslim etti. A3 boyutlarından biraz daha büyük olan bu eki taramak beni biraz zorlasa
    da, çift sayfa tarayarak ve birleştirmek suretiyle, ön-arka kapaklar, Deli Balta macerası
    ve derginin künyesine ait sayfaları içerecek şekilde, çizgilerle alakası olmayan diğer kı-
    sımlarınıysa tarama güçlüğü nedeniyle es geçtim... Umarım beğenirsiniz bu yeni edisyon
    Deli Balta'ları. Kaç sayı çıktığını bilmiyorum ama rivayet o ki 27. sayıyı görenler varmış.
    Vira bismillah diyerek, diğer sayıları da bir gün elbet buraya iliştirmek nasip olur diyelim.
    Herkese iyi okumalar ve incelemeler dileriz. Ginobili & Savataged...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları