Konu: En Sevdiğiniz Bonelli Maceraları

waingro
    Guest

Merhaba Sevgili Dostlar,
    Çizgi Roman'a gönlünden fazlasını vermiş siz Değerli Dostlara 1 sorum olacak;

En beğendiğiniz Martin Mystere, Mister No, Zagor, Tex, Dampyr, Dylan Dog, Büyülü Rüzgar, Julia, Brendon ve hatta tüm diğer Bonelli karakterleri maceraları hangileridir ? Ve sizin için bu maceraları neden özeldir ? Paylaşımlarınızı bekliyorum. Sevgiyle ve Çizgi Romanla kalın...

Edit: Dostlar; ben soruyu yanlış sormuşum korkarım. Martin Mystére'nin en beğendiğiniz maceraları, Mister No'nun en beğendiğiniz Maceraları, Zagor'un en beğendiğiniz maceraları hangileridir ve sizin için neden özeldir, neden seversiniz diye soruyorum... Milyonlarca örnek verebilirsiniz.

Ben soruyu yanlış sormuşum, affola :(
    Konu waingro tarafından (26.08.16 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.

Çizgili Kitap

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,113,755
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    1,356
    Beğenilmiş
    54,132
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Aslında çok zor bir soru arkadaşım çalışmadığım yerden geldi şaka bir yana hepsinin yeri ayrı bende ama öncelik teks derim ama doğru olmaz martin amcanın yeri ayrı bir güzelik jery drake'in yeri ayrı ama biz çocuklıuğumuzda mister no tex ve zagor vardı o yüzden ön plana çıkmıştır martin amca büyülü rüzgar dampyr ve diğerleri olsun yeni çıkmasına rağmen gönlümüze taht kurmuştur.

Anlayacağınız benim kahramanım bonelli nedeni ise bunca kahraman yaratarak biz çizgiroman severlere harika okuma zevki yaşattığı içindir

Aktif Üye

Seviye: 41 
    Tecrübe: 2,255,161
    Sonraki Seviye: 2,530,022

Beğenmiş
    1,790
    Beğenilmiş
    1,428
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    bonelli diyerek macera seçecek kadar delirmedim henüz. tex desem ken parker'ın hatrı kalır, zagor desem martin mystere gönül koyar. mister no'nun içi kan ağlar. ama senaryo tekniğine uygun öyküleriyle ken parker ve güzel kriminoloğumuz julia'nın yeri de birazcık ayrıdır.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları