Konu: Erich Von Daniken - Tanrıların Ayak İzleri

waingro
    Guest

1979 Econ Verlag baskısından eksiksiz olarak Türkçeleştirilmiştir.
    PROPHET DER VERGANGENHEIT'ın orjinalinden Türkçeye çeviren Halit Kakınç. Kasım 1984 baskısı.

Kitabın ön ve arka kapağı eksik tarama. Bibliyografyanın yer aldığı 252,253,254 ve 255 numaralı sayfalar da taranmamış durumda.

Eser, en sevdiğim kitapların başında gelir. Tarama bana ait değil.
    Keyifli okumalar dilerim...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]3 MB PDF

Not: Kapak kompozisyonunda kullanılan eser ünlü Polonyalı Ressam Suidmak'ın eseridir. Benim gibi çıldırasıya arayıp da bulmak için uğraşmayın diye paylaşmak istedim...

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,581,506
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,426
    Beğenilmiş
    18,740
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Demek ayak izleri de var, küçük yaşlardayken oldukça çok okunan bir yazar olduğunu hatırlıyorum, teşekkür ederim
    .

Aktif Üye

Seviye: 41 
    Tecrübe: 2,274,575
    Sonraki Seviye: 2,530,022

Beğenmiş
    1,790
    Beğenilmiş
    1,428
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    çocukluk yaşlarımda gözlerimi kocaman aça aça şaşkınlıkla okumuştum. yıllar sonra bilimle haşır neşir olmaya başlayınca da şöyle bir tebessüm ettim kitaplarına. bilimsel dayanakları yoktur ama zehir gibi çalışan bir kafası ve uçsuz bucaksız bir hayal gücü vardır.

haa, okunuyor mu kitapları derseniz, valla su gibi akıp gidiyor sayfalar. milyonlarca basıp milyonları katlama sanatı diye bir kitabı da var mı ayrıca, bilmiyorum.

paylaşımınız için teşekkürlerimle değerli dostum.
    .

Üye

Seviye: 33 
    Tecrübe: 533,811
    Sonraki Seviye: 555,345

Beğenmiş
    100
    Beğenilmiş
    1,486
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Mediafire robot testini artık zorlaştırmış... sürekli yenilenen görüntüleri seçmenizi istiyor uzun süre... Doğrudan linki veriyorum uzun uğraşlarla yakaladıktan sonra... ha birde Yahoo sayfası açılıyor ek olarak... [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları