Konu: Erol Büyükmeriç - Nasreddin Hoca Karikatürleri

Aktif Üye

Seviye: 29 
    Tecrübe: 222,784
    Sonraki Seviye: 242,754

Beğenmiş
    93
    Beğenilmiş
    661
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

İNDİR:

Mediafire
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,171,860
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Aslında ne kadar çok sevsem de, Nasreddin hocayla ilgili olarak ilk ciddi farkındalığım
    sevgili dostumuz Murat Aral tarafından baştan sona amatör bir şekilde hazırlanarak 6
    Eylül 2014'te Kadıköy Pasajının en alt katında gerçekleştirdiği sergi inanılmazdı,.. Mu-
    rat Aral dostumuzun hoşgörüsüne sığınarak bir kaç fotoğraf da yayınlamak isterim ay-
    rıca.. Serginin tamamını ve detaylarını fotoğraflamıştım ama burada yerim biraz dar..
    Sevgili Engin'in bu konuya değen çalışmaları vesile oldu diyelim o güzel günü hatırla-
    mak için,.. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum emekleri adına...

Murat Aral dostumuza da selam ve saygılarımla Çizgili Kitap'tan...

NOT: Sergi için hazırladığım stiker'ları A4 formatında stiker kağıdına bastırıp, sağa so-
    la yapıştırmak serbest...Herhangi bir ozalitçiye gidip hemen yaptırabilirsiniz...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 29 
    Tecrübe: 222,784
    Sonraki Seviye: 242,754

Beğenmiş
    93
    Beğenilmiş
    661
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Harika bir etkinlik olmuş.Stickerlere bayıldım.Okullar açıldığında sınıfımın duvarlarını süsleyecekler.Sonsuz teşekkürler dostum.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları