Konu: Yeni Yüzbaşı Volkan Tam Maceralı Özel Dizi Sayı 07 - Çok Gizli

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,920,751
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    5,836
    Beğenilmiş
    2,740
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu

Forumların en büyük dezavantajı sürekliliği.Yeri geliyor saatlerce uğraşabiliyorsunuz bir paylaşım için.Bunlar birikiyor,onlarca yüzlerce oluyor.Sonra bir bakmışsınız teknik sebeplerden dolayı paylaşılan yüzlerce konunun yanında yüzlerce mesaj uçup gitmiş.Hevesiniz sıfırlanıyor bir anda.Aylar alıyor tekrardan elin klavyeye gitmesi.Paylaştığım bu konuyu 5-6 yıl sonra tekrardan okuyabilmek en büyük teşekkür olacak benim için.
    Sağolsun Mistercakinin gönderdiği onlarca Yüzbaşı Volkan paylaştım.Bu gün elimde taradığım 3-4 adet Yüzbaşı Volkan kalmış bulabildiğim.Bu da onlardan biri.Tekrardan düzenlemesi tüm gecemi aldı ama eli yüzü düzeldi.Okunur hale geldi.
    Ağzımızın tadı biraz değişsin istedim.Yazın başlamasıyla özel sektördeki işler yoğunlaştı.Yoğunlukla birlikte kitaplara ayırabileceğim zaman da azaldı.Ama kalbim buralarda.Tüm dostlara güzel bir hafta sonu diliyorum.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,310,067
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Olsun be sevgili dostum; yine de paylaşmak güzel, biliyorum hepimizde bir tuhaflık var, yok sabahlara kadar tarama yap, balonlama yap, çeviri yap, vb…; harbiden normal işler değil bunlar ama olsun; hepimiz Kutsal Çizgi Roman’a hizmet etme şansı elde edebilmiş adamlarız; bu yeter, hem bak şu [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]ye üstadım; 1’i bitti 19’u kaldı :D değil mesajların uçması; bir Like tuşumuz bile yok lakin bu ay sonuna kadar olacak, iyi ki varsın sevgili dostum, ellerine sağlık, ne olursa olsun; Kutsal Çizi Roman’ın sırtını yere getirtmeyeceğiz, asla :)
    prince .

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,920,751
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    5,836
    Beğenilmiş
    2,740
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu

Kafkas Dağlarında Ölüm -7 Korkusuz Komando - Hayalet Denizaltı - Ayda Vuruşanlar - Akrep Yuvası -

Kırmızı Alarm gibi maceraları farklı format ta da olsa taramıştım.Eğer bulabilirsem eklemeye çalışırım üstadım.:D

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,310,067
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bomba haber, sağol dostum :)
    prince .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları