Konu: Teksas Ceylan Yayınları 27. Seri Cilt - 001 (Beyaz Kapaklı Seri)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,178,499
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

132'lik seri, yani namı-ı diğer beyaz kapaklı seri, çizgi roman geçmişimde belki de en önemli anılara sahip seri
    olarak her daim yerini koruyacak, zira ilk sayısından itibaren bakkaldan aldığım bir seri nihayetinde ve henüz
    geçenlerde, o yıllardan sonra tam takım olarak bir araya getirme başarısını gösterdiğim bir seri benim için aynı
    zamanda... Yılların yorgunluğunu üzerimden atmış gibi hissediyorum seriyi tamamladığım için,.. Tommiks 132'
    lik seride ise sadece 9 sayım kaldı tamamlanmasına... Teksas 132'liği tamamlamamın şerefine bu sayıyı tara-
    mak istedim, bahse konuya hatıra olması için,.. Umarım heyecanımı paylaşırsınız, iyi okumalar dileklerimle...

YENİ TARAMA
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Konu palio68 tarafından (01.03.24 Saat 03:13 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye

Seviye: 41 
    Tecrübe: 2,270,587
    Sonraki Seviye: 2,530,022

Beğenmiş
    1,790
    Beğenilmiş
    1,428
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    elimde bir kaç örnek var bu seriden ve neredeler onu dahi bilmiyorum. ama siz tamamlamışsınız ya 132 kitabı, içim rahat. çünkü bu aynı zamanda tüm serinin bir çizgi dostunda olduğunu bilmek demek. yani bir anlamda bizim sayılır tüm seri.

ilk sayı içinteşekkürler değerli savataged.

istanbullu
    Guest
    Birde tommiksin beyaz kapaklı serisi vardı.Ceylan çok ilginç bir yayınevi aynı maceraları bazen 2 yılda bir yeni bir seri olarak çıkarmış.Ama tommiks beyaz kapaklı seri de hoz tommiks de olmayan bazı maceralara rastlamıştım.Tabii macera tamamlanmadan yarım kalmıştı.Hasılı bizim yayınevlerimiz eskiden ilginçmiş.

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,422,857
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,084
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Bir seriyi tamamlamak ne mutlu... Mutluluğuna katılıyorum, sevgili dostum. ilk sayı değerlidir. Teşekkürler, ellerine sağlık.

Aktif Üye

Seviye: 41 
    Tecrübe: 2,270,587
    Sonraki Seviye: 2,530,022

Beğenmiş
    1,790
    Beğenilmiş
    1,428
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı istanbullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde tommiksin beyaz kapaklı serisi vardı.
    başlık gözünüzden kaçmış olmalı sayın istanbullu. beyaz kapaklı serinin ilk sayısıyla karşı karşıyasınız. daha doğrusu serinin 25. cildinden sonra kapaklar beyaza bürünecek. yani bu adı almasına 24 sayı var daha.
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları