Konu: Lady Death Celsus Yayıncılık Cilt 2 - Şölen

Üye

Seviye: 22 
    Tecrübe: 44,863
    Sonraki Seviye: 49,025

Beğenmiş
    1,857
    Beğenilmiş
    73
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Lady Death-Şölen
    Bu kitabı 2015 yazında eskiden çizgiroman aldığım gazete bayisinde eski yayınların arasında gördüm. Kondisyonu epey kötü , ıslanıp kabarmış ama daha önce hiç duymadığım bir kitap olduğu için ilgimi çekti. Toplam 10 liraya Son Osmanlı Yandım Ali, X-Men Tükenişin T'si ,Arkabahçe Yayıncılık Superman Cilt 2 ve Lady Death'i almıştım. Tahmin edersiniz ki eve son derece mutlu gitmiştim.

Biraz karıştırınca pek bana göre olmadığına karar verdim. Ekşi Sözlükte arkadaşın biri şöyle demiş:

"'olay örgüsüdür hikaye anlatımıdır salla hepsini önemli olan şööle esaslı bi iki poz çizelim hoca ' ekolünün çizgiromanda tırmandığı tepe noktalardan biri. daha önce witchblade ile yaşadığım az önce okuduğum hikaye neydi be şeklindeki duyguları 3 sene sonra bana aynı dilde ( Türkçe ) yaşattıran çizgiroman karakteri. Türkiye'de çıkmış iki macerasına da bakıldığında arkada geçen olayların ne olduğu asla doğru dürüst anlatılamaz karelerde hep aşmış karizmatik simaların gövde gösterisi vardır hatta başka bir şey yoktur.
    ama genede bazı bakış açılarından güzel tabii sayfaları koparıp poster yapmak filan gibi mesela... " varosozkurdela

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,419,569
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,084
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Anlaşılan çeşitli pozlarla, Şölenimiz var. Emeklerin için çok teşekkür ederim atsinaa,ellerine sağlık.

Aktif Üye

Seviye: 41 
    Tecrübe: 2,269,849
    Sonraki Seviye: 2,530,022

Beğenmiş
    1,790
    Beğenilmiş
    1,428
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    bir dönem çizgi açlığımızdan olsa gerek, benim de witchblade okumuşluğum vardır. hatta west ile birlikte mahallemizdeki bakkaldan alabildiğim son dergilerdendir. yıl 90'ların başı. belki 93 ya da 94.

şimdi de "ölüm hanım"ımızı okuyalım. teşekkürler sayın atsinaa.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,517,320
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Hiç okumadığım bir eser, üstelik 2 tam macera, eline sağlık üstadım

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,174,967
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    2 tam macera değil de, bu cildi 2. cilt olarak hatırlıyorum,.. hatta ilk cildin macera ismi de "Egemenlik Savaşı"
    diye aklımda kalmış.. Neyse, bakarım bir ara evde, bulursam netleştiririz bilgileri,.. Teşekkür ediyorum sevgili
    Atsinaa, eline sağlık dostum...

EDİT: Başlık yeniden düzenlenmiştir, zira 1. cilde dair resim buldum az önce...:)

Çizgili Kitap

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,631,367
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,293
    Beğenilmiş
    3,585
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Elinde ayna,tarak olması gerekirken boyu kadar kılıç var..Yüzünde allik.ruj olması gerekirken kan var..Güzelliğine yakışmamış..Genede emek isteyen bir paylaşım..Teşekkürler atsinaa..

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 5

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları